Продавець скасував продаж вже замовленого товару і навіть не повідомив покупця про це, - ні дзвінка ні повідомлення на вказаний телефон. Прочекав тиждень доставки, і якби не зайшов в кабінет на Промі, то і не знав би про скасування, і я би ще й далі чекав доставку.. Таких продавців раз і назавжди особисто я додаю в свій купувацький чорний список.
Продавець скасував продаж вже замовленого товару і навіть не повідомив покупця про це, - ні дзвінка ні повідомлення на вказаний телефон. Прочекав тиждень доставки, і якби не зайшов в кабінет на Промі, то і не знав би про скасування, і я би ще й далі чекав доставку..
Таких продавців раз і назавжди особисто я додаю в свій купувацький чорний список.
Замовляю вдруге,все чітко, швидко,якісно упаковано .Приємно повертатись ,там де тебе цінують.
Все супер дякую)