Продавець FilterHome розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
751 відгук

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

вул.Пасічна 171, Львів, Україна
Додати відгук
FilterHome
+380 (93) 387-40-85
+380 (97) 301-95-94

Змінні картриджі для проточних і систем зворотного осмосу

Словосполучення «під мийку» - не визначає певний вид фільтрації, а лише ті, що установка монтується під кухонну мийку. Трубки, які підходять до фільтра, з’єднуються шляхом врізання у труби холодного водопостачання і стаціонарно там знаходяться. На поверхню мийки виводиться краник чистої води.

Фільтри для води під мийку конструктивно поділяються на проточні сорбційні та системи зворотного осмосу.

Проточні системи отримали свою назву, оскільки вода проходити через фільтраційний елементи безперервним потоком. Швидкість потоку дещо сповільнюється, отримуючи опір фільтрів, проте залишається достатнім. Це найпростіші та недорого вартісні установки. Зазвичай вони складаються з 2-4 колб, які між собою послідовно сполучені, в середині яких знаходяться фільтраційний картридж.

В кожній колбі знаходиться змінний елемент який очищає воду, в залежності від якості та складу води. Найпопулярніші та найдієвіше віді змінних елементів:

1. Поліпропіленове волокно – відповідає за очищення води від механічних забруднень: піску, глини, окисленого заліза, тощо. Бувають двох видів: спінений поліпропілен і навитий у шнурок. Для очищення питної води зазвичай використовують спінений поліпропілен. Він видаляє забруднення загальним об’об'ємом поверхні картриджа. Відрізняються вони між собою ще щільністю самого фільтра. Від цього залежить, яку величину забруднення фільтр зможе затримати.

2. Гранульоване вугілля – призначене видалити такі шкідливі забруднення, як хлор, похідні хлору, органіку, феноли, нафтопродукти, пестициди, сторонні запахи, тощо. Сировиною якісного вугілля є кокосова шкарлупа. Вугілля у вигляді гранул здебільшого використовують для основного видалення забруднень, оскільки час контакту води з вугіллям є більша у порівняння з пресованим.

3. Пресоване вугілля (карбон блок) – видаляє механічні забруднення, хлор, хлорорганічні сполуки, феноли, нафтопродукти, пестициди. Використовують, як доочистку, тому що мають певну щільність.

4. Іонообмінна смола – високомолекулярне синтетичне з’єднання, що вступає в реакцію з іонами, які знаходяться біля води. В залежності від полярності іонообмінні смоли поділяються на катіоніти, аніоніти та біполярні. В системах очищення води використовують зазвичай катіонні іонообмінні смоли для видалення надмірної кількості солей у води. Вони мають іони натрію. При проходженні твердої води через смолу відбувається процес обміну: смола віддає свої двовалентні іони натрію, забираючи з води іони кальцію і магнію. Іони натрію на відміну від іонів кальцію та магнію не випадають в осад, тому практично нешкідливі. Так відбувається процес пом’якшення.

Система зворотного осмосу – найсучасніше рішення для очищення води, яке наразі існує на ринку водо підготовки.

Основним фільтром в системах зворотного осмосу є зворотно осмотичні мембрани. Саме через нього відбувається основне очищення води на молекулярному рівні. Мембранний елемент, як і картридж, потребує своєчасної заміни, оскільки з часом він забруднюється і не забезпечує відповідний рівень фільтрації.

Основними перевагами мембрани для очищення води, є:

• максимальний ступінь очищення (99,98%) від різних механічних забруднень, хлору та хлорорганічних сполук, важких металів, бактерій та мікроб.

• висока продуктивність, завдяки чому є можливість їх встановлювати у квартирах та на виробництвах.

• міцні та довговічні матеріали (полімери)

• довгий термін служби (від двох років, в залежності від торгової марки)

Принцип роботи даного елементу полягає в тому, що спочатку вода проходить через фільтри попереднього очищення (про них ми описували вище), після чого пропускається через мембрану, яка забезпечує максимальний рівень очищення.

Також в системах зворотного осмосу використовується вугільний постфільтр. Це картридж в якому знаходиться фільтрувальний матеріал — активоване вугілля зі шкарлупи кокосового горіха. Основне його призначення коригування смаку та запаху очищеної води, надає їй солодкий присмак.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner