Корзина
139 отзывов
Львоввул.Пасічна 171
Добавить отзыв
FilterHome
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380933874085
+380933874085

Фільтри для пом'якшення води

У зв'язку зі значним поширенням кальцію, його солі майже завжди присутні у природній воді.

Природну воду, що містить значну кількість солей кальцію і магнію називають твердою. М'яка вода містить мало солей магнію і кальцію, або вони у ній практично відсутні. Окрім, того ще виділяють тимчасову твердість: коли солі твердості випадають у вигляді осаду після кип'ятіння. Твердість води, яка залишається після кип'ятіння, називають постійною.

Тверда вода непридатна для багатьох технічних завдань. При її використанні у парових котлах, бойлерах, колонках стінки вкриваються накипом, що погіршує теплопередачу, що веде до утворення тріщин та інших видів поломок. Тверда вода погано виполікується з тканин при пранні, не придатна для варіння мила. Вона не дає піни з милом, оскільки розчинні натрієві і калієві солі вищих жирних кислот з мила переходять у нерозчинні солі кальцію та магнію. 

Є різноманітні способи видалення надмірної кількості солей твердості (магнітна, ультразвукова обробка, тощо). Найпоширенішим і найдоступнішим є метод іонного обміну (катіонного): солі кальцію та магнію заміщаються іонами натрію, які містяться в катіонній смолі. В процесі споживання води, коли ємність смоли вичерпується відбувається зворотний процес - регенерація (відновлення) смоли: пропускається концентрований соляний розчин, де хімічно відбувається заміна солей натрію на солі кальцію та магнію. Концентрат зливається у дренаж (каналізацію), відбувається промивка іонообмінної смоли для подальшого використання.

В залежності від об'єму споживання та габаритів існують системи фільтрації :

  1. Колонного - більш габаритні, потребують місце та частіше застосовуються у приватних будинках 
  2. Кабінетного типу - компактного розміру,  квартирний варіант.