Корзина
139 отзывов
Львоввул.Пасічна 171
Добавить отзыв
FilterHome
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380933874085
+380933874085

О нас

 
Про компанію FilterHome

Наша компанія вже більше 10 років працює на ринку у сфері водопідготовки. Ми маємо великий досвід роботи та є офіційними дистриб'юторами ТМ Ecosoft та ТМ Аквафор у Львові. Також тісно співпрацюємо з такими виробниками, як Brita, Бар'єр, Raifil та інші.

Окрім продаж, консультуємо та надаємо послуги по встановленню систем зворотнього осмосу та систем водопідготовки. Також обслуговуємо їх в процесі експлуатації та робимо заміну картриджів. До кожного клієнта маємо індивідуальний підхід та розробляємо проекти по очищенню води в залежності від цілей та фінансових можливостей.

Наша команда завжди прагне розвиватися та здобувати нові знання та навички в даній сфері. Саме тому стараємось брати участь у всіх можливих виставках та семінарах, слідкуємо за новинками виробників, як українських, так і закордонних.

Основна мета нашої роботи це - знайти найоптимальніший варіант для вирішення Вашої проблеми. Тому звертайтесь, з радістю відповімо на Ваші запитання.

Не зволікайте - телефонуйте, заїжджайте!!!!