Корзина
139 отзывов
Львоввул.Пасічна 171
Добавить отзыв
FilterHome
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380933874085
+380933874085

Магістральні фільтри

Магістральні фільтри для очистки води мають форму колби, встановлюються на водопровідну систему та очищають побутову воду від різного типу забруднень.

Основне призначення такого типу фільтрів – це очищена технічна вода, яка у свою чергу подовжує термін експлуатації всієї сантехніки – труб, з’єднань, фітингів, побутових приладів. Це вигідна інвестиція у вашу сантехніку.

Існують магістральні колби для холодної та гарячої води. Також фільтри відрізняються вхідним діаметром різьби, розміром самої колби та пропускною спроможністю.

В залежності від виду картриджа, що встановлюється в колбу, може видаляти різного типу забруднення: механічні, органічні, хлор та похідні хлору, тощо. Найпоширеніше використання магістральних фільтрів здобула очистка від механічних забруднень: піску, глини, нерозчиненого заліза, тощо.

Від хлору та пестицидів, органічних та хлорорганічних сполук захищають вугільні гранульовані або брикетовані картриджі. Існують картриджі, які видаляють надлишок заліза, сірководню, пом’якшують воду, а також комбіновані картриджі.

Дуже часто у своїй практиці ми зіштовхуємося з тим, що колби виходять з ладу і тріскаються. Основною причиною є перепад тиску у водопровідній системі, що призводить до гідроудару. Якщо постійний робочий тиск високий, необхідно встановити редуктор тиску, щоб попередити таку неприємну ситуацію. Деформація і тріщини в колбі можуть виникнути, якщо не було дотримано температурного режиму, особливо, якщо температура води була вище допустимої. Але найчастіше таке виникає тоді, коли виробник використовує низької якості пластмасу, з якої зроблена колба. Тому при виборі необхідно звертати увагу на її якість – міцність, запах, колір, тощо.