Корзина
139 отзывов
Львоввул.Пасічна 171
Добавить отзыв
FilterHome
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380933874085
+380933874085

Проточні фільтри

Проточні фільтри для питної води комплектуються з декількох колб, кожна з яких включає в себе фільтруючий картридж різної ступені та особливості фільтрації. Найбільш розповсюджені та найбільш оптимальні трьох ступеневі проточні фільтри. Комплектація такого виду фільтрів може відрізнятись в залежності від характеру забруднення води. Є декілька варіантів комплектації фільтрів: для води середньої твердості та води з високим вмістом солей твердості.

Для води середньої твердості зазвичай комплектують: поліпропіленове волокно, гранульоване вугілля і пресоване вугілля, так званий карбон блок. При такій комплектації відбувається видалення механічних забруднень, хлору, хлорорганіки, феноли, пестициди та деякі важкі метали.

Для твердої води, де характерний високий вміст солей твердості, яка при кип’ятінні  води випадають в осад, комплект картриджів дещо відрізняється. Зазвичай виробники комплектують: поліпропіленовим волокном різної щільності, іонообмінною смолою, яка відповідає за видалення солей твердості шляхом іонного обміну та вугілля.

Проточний фільтр монтується під мийку, на поверхню мийки виводиться лише кран чистої води. Швидкість фільтрації становить 5-6 л. в хвилину.

Вагомим недоліком є те, що ресурс кожного окремого картриджа в фільтрі є різним. Перший ступінь замінюється у міру свого забруднення нерозчиненими частинками у воді. Другий ступінь – іонообмінна смола має невеличкий ресурс і на пряму залежить від рівня концентрації солей у воді. Якщо вода дуже тверда, то ресурс картриджа становить 200-300л. Третій ступінь – вугілля має великий ресурс, який в середньому складає 3000-6000 л.

Проточні трьохступеневі фільтри не видаляють вірусів та бактерій.

Наші менеджери інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати при виборі стаціонарного типу фільтру.