Корзина
139 отзывов
Львоввул.Пасічна 171
Добавить отзыв
FilterHome
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380933874085
+380933874085

Системи зворотнього осмосу

В домашніх умовах реально отримати якісну питну воду, яка по своїх характеристиках не буде відрізнятися від бутильованої, встановивши спеціальний фільтр для води – зворотній осмос. Фільтр вмонтовується в систему водопроводу і видаляє не тільки хлор, іржу і домішки важких металів, але бактерії та віруси.

Очищення води методом зворотного осмосу, принцип роботи фільтра.

Сам метод очищення на основі процесу зворотного осмосу був відкритий в далекому 1748 році, але широке застосування досягнуло в середині 19 століття, для очищення морської води на військових кораблях США. І тільки через пару десятиліть почав використовуватися для очищення води в побуті.

Цей метод очищення полягає в тому, що вода в процесі очищення проходить під високим тиском через напівпроникну мембрану, діаметр якої здатний пропускати лише молекули води та розчинені в ній гази. Таким чином, на виході з осмотичної мембрани отримують ідеальну очищену воду (очищення 96-99%), а всі супутні домішки скидаються в дренажну систему.

Система зворотного осмосу складається з наступних складових:

·  Блок попередньої фільтрації – складається з трьох або чотирьох картриджів-фільтрів. При проходженні через них вода очищається від механічних частинок, домішок хлору, важких металів, нафтопродуктів, пестицидів, тощо.

·  Блок зворотного осмосу – являє собою корпус з вбудованою всередині мембраною. Саме в ньому відбувається тонке очищення води від вірусів, бактерій, органічних та неорганічних сполук. Принцип дії даного елемента полягає в наступному: під дією тиску вода проходить через мембрану і пропускає тільки атоми кисню та водню, а всі інші забруднення, зворотнім потоком води, змиває в дренаж.

·  Накопичувальний бак – це резервуар, який наповнюється очищеною водою. У ньому встановлена мембрана, яка контролює рівень рідини: як тільки місткість наповниться, подача води припиняється. Обсяг бака досягає 8л, чого цілком вистачить на сім’ю з 3-4 чоловік.

·  Кран – встановлюється на раковині та з’єднується з накопичувальним баком. При відкритті вентиля з нього ллється очищена вода, придатна для пиття, приготування їжі, умивання.

Всі ці елементи зазвичай йдуть у комплекті, а також додаються усі допоміжні деталі, ключ і інструкція, щоб користувач мав можливість самостійно змонтувати систему.

Є моделі, в котрі додатково встановлюються блоки мінералізації та кондиціонування – вода не тільки очищається від шкідливих домішок , а й насичується корисними мінералами.

Функціональні характеристики та можливості.

Системи зворотного осмосу мають ресурс 4000-15000 літрів і продуктивність 180-360 літрів на добу при вхідному тиску 4,5 атм. Вода на виході з фільтра очищена не тільки від хімічних домішок, але навіть від  бактерій та вірусів. Заміна попередніх фільтрів проводиться що 3-6 місяців, пост фільтри 6-12місяців. Це залежить від кількості спожитої та якості вхідної води. Фільтри побутового застосування можна встановлювати в приватному будинку, котеджі, на дачі, у квартирі або невеликому офісі.

Важлива інформація!!!

Для ефективної роботи системи зворотного осмосу води тиск у водопроводі має бути не менше 3-3,5 бар. Якщо він нижче даного значення, потрібно встановлювати насос для підвищення тиску. Як правило, він не входить в базову комплектацію  фільтрів.

Найпопулярнішими системами зворотного осмосу на українському ринку є Ecosoft, Аквафор, Raifil. Щоб підібрати найкращий варіант для Вас зверніться до наших менеджерів.