Корзина
94 отзыва
Львоввул.Пасічна 171
Добавить отзыв
FilterHome
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380933874085

Фільтри-глечики

1 2

Фільтр глечик – найпростіший і найдоступніший спосіб очищення водопровідної води в домашніх умовах. Перевага його в тому, що він є мобільний і зручний в користуванні. Не потрібно викликати спеціаліста по встановленню і здійснювати зміни у водопровідній системі. При покупці фільтра необхідно провести не складні маніпуляції, описані в інструкції, і вже менше, як за годину вода готова до споживання. Такий тип фільтрів найбільш популярний для дому, офісу та подорожей.
Коли вода проходить через змінний картридж, вона очищується від таких забруднень: механічних, хлору, хлорорганічних та органічних сполук, сполук заліза та важких металів, а також видаляються солі твердості, що впливають на утворення накипу.
Як працює фільтр глечик для води. Фільтр глечик складається з двох частин: самого глечика та воронки, які розділені між собою картриджем. Набирається вода у верхню частину фільтра, проходить через картридж, очищаючи її від забруднень, та стікає в нижню частину глечика, де зберігається до повного її використання. Якість фільтрації залежить від забрудненості вхідної води, складу наповнювача та ресурсу самого картриджа. Ресурс картриджів в середньому розрахований на очищення від хлору та хлорорганічних сполук об’ємом 170-300 л води.
Як вибрати глечик.
Потрібно звернути увагу на кількість осіб, які будуть його використовувати: якщо для 2-х людей буде достатній об'єм 2 л, то для 3-х і більше вже доцільно обрати більший глечик - 3-4 л. Також необхідно розуміти який стан водопровідної води, щоб підібрати найкращий варіант водоочисного картриджа. Всі вони комплектуються універсальними картриджами для середньої твердості води, але в процесі використання є можливість замінити на кращий варіант: 1) для води без солей твердості, 2) для води з високим вмістом солей, 3) для видалення заліза, 4) ті, які насичують воду магнієм. Для комфортності багато моделей глечиків мають лічильник ресурсу, за допомогою якого зручно визначати час заміни картриджа. Це впливає на його вартість.
На ринку України представлені моделі: українських, російських, німецьких та польських виробників. Кольорова гама та дизайнерські рішення глечиків настільки різноманітні, що кожен зможе знайти свій ідеальний варіант.