Корзина
139 отзывов
Львоввул.Пасічна 171
Добавить отзыв
FilterHome
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380933874085
+380933874085

Фільтри на кран

Насадки на кран для очищення води є найпростішим і найефективнішим варіантом в домашніх умовах. Вода, проходячи через фільтр, встановлений на водопровідний кран чи безпосередньо з’єднане з водопроводом, під власним тиском очищається не тільки від механічних забруднень, але і від багатьох хімічних елементів. Після фільтрації значно покращуються смакові характеристики води. Насадки на кран, їх ще називають проточними фільтрами, відрізняються своєю компактністю і зручністю, а матеріали з яких вони виготовлені є безпечними та дозволені для використання в харчовій промисловості.
Фільтр-насадка вигідно відрізняється мінімальними розмірами та зручністю експлуатації. Система встановлюється безпосередньо на водопровідний кран. І коли потрібна питна вода, ви просто відкриваєте вентиль – і отримуєте чисту воду. Такий фільтр, завдяки компактним розмірам, його легко брати з собою в дорогу. В нас Ви зможете купити насадку на кран чи інший проточний фільтр для води на будь-який смак і по мінімальній ціні.

Як і в будь-якого системи для очищення води, в насадок на кран є позитивні та негативні сторони. До позитивних можна віднести:

·        компактний розмір. При потребі можна легко зняти і встановити на інший кран ці невеличкі фільтри.

·         у порівнянні з дорогим і громіздким обладнанням, яке монтується стаціонарно, невеликий фільтр коштує не дорого.

·         на відміну від фільтра-глечика, який швидко виходить з ладу, насадка може пропустити через себе більший об’єм води.

·         деякі моделі можуть використовуватись для твердої води

Не зважаючи на велику популярність практичних та універсальних насадок, у них є ряд недоліків:

·         якщо порівнювати із стаціонарними фільтрами, якість очищення є значно нижчою.

·         при використанні насадки на кран необхідно постійно стежити за тиском води. Якщо потік буде надто великим, то вода не встигне якісно відфільтруватись.

·         фільтр на кран лише очищає теплу або холодну воду.

Види насадок на кран  та проточних фільтрів для води.
Такі фільтри відрізняються розмірами та способами підключення до водопровідної води. Це, як варіант, є компактний фільтр для води на кран, наприклад, насадка на кран «Топаз». Її перевага – це невеликі розміри та мінімальна ціна.

Також є насадка на кран  більших розмірів «Модерн» виробника , яка розташовується рядом з краном. Завдяки збільшеному її розміру, в ній знаходяться змінні картриджі більших розмірів. Відповідно і більшим ресурсом. Такі фільтри відрізняються комплектацією. Так, при наявності перехідника, дивертора (Модерн 2) до змішувача вони підключаються стаціонарно. І по мірі необхідності, перемикаєте краник з очищеної води на неочищену.